V jednotlivých obsahových kategóriách vám priblížime špecifické pohľady na problematiku modernej medicíny. Ak si kladiete otázku aká bude budúcnosť medicíny, odpovede môžete nájsť práve na tejto špecializovanej stránke.

U ľudí, ktorí trpia cukrovkou spočíva až polovica úspechu liečby v správnej výžive a pravidelnej pohybovej aktivite. Dozviete sa aké sú limity diéty a novinky v špecifických nutričných prípravkoch.

To, že biologickú liečbu čaká veľká budúcnosť nám prezradil prof. Vilček a taktiež priblížil začiatky tejto liečby a príklady ochorení, ktoré je už dnes možné takto liečiť.

Infekcie sú hrozbou každej operácie, znižujú nielen jej úspešnosť, ale predstavujú tiež riziko pre život pacienta. Odpoveďou môže byť práve vákuovo asistovaná terapia.

Prajeme vám príjemné čítanie.

V prípade, ak ste na stránke informácie, ktoré ste hľadali, nenašli, budeme radi, ak nám dáte vedieť e-mailom na: info.sk@mediaplanet.com.

Prajeme vám príjemné čítanie!

Redakcia Mediaplanet


Mediaplanet premieňa záujem na činy!

Mediaplanet sa špecializuje na tvorbu tematicky zameraných content-marketingových kampaní, ktoré publikuje prostredníctvom rôznych multimediálnych kanálov.

Pripravujeme inšpiratívny a edukačný obsah. Prispôsobujeme ho, tak, aby bezprostredne motivoval ku zmene. Vďaka našej jedinečnej schopnosti spájať správnych lídrov so správnymi čitateľmi cez vhodné komunikačné kanály sme v oblasti content marketingu globálnym lídrom. Neustále rozširujeme našu sieť partnerov a klientov, s ktorými nás spája spoločný cieľ - poskytovať čitateľom najlepšie možné riešenie.

Pre viac informácií o stránke a ponuke spolupráce so spoločnosťou Mediaplanet nás prosím neváhajte kontaktovať na t.č.: +421(0) 259 308 230 alebo e-mailom: info.sk@mediaplanet.com


Mediaplanet content marketing kampane